Google Görüntülü Reklam

Google Ads Görüntülü Reklam Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda görsel açıdan ilgi çekici reklamlar yayınlar.

Google Görüntülü Reklam

Görüntülü reklamlar ve Google Görüntülü Reklam Ağı hakkında

 

Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda görsel açıdan ilgi çekici reklamlar yayınlar. Görüntülü Reklam Ağı, kullanıcılar milyonlarca web sitesinde, uygulamada ve Google'a ait olduğu mülklerde (ör. YouTube ve Gmail) gezinirken onlara ulaşmanıza yardımcı olur.

Görüntülü Reklam Ağı kampanyası, Google Ads'de kullanımınıza sunulmuş bir kampanya türüdür.

 

Avantajları

Kullanıcılara birden fazla yerde ulaşın: Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, dünya genelindeki 35 milyon web sitesi ve uygulamanın yanı sıra Google'a ait mülkler (YouTube ve Gmail) üzerinden kullanıcılara ulaşabilir. Böylece erişiminizi Google Arama'nın ötesine taşıyabilirsiniz.
Kampanyaları hedeflerinize göre oluşturun: İşletmeniz, ürününüz veya hizmetiniz için satışları, potansiyel müşterileri ve web sitesi trafiğini artırın ya da bilinirlik ve üzerinde düşünme oranında artış sağlayın.

 

Kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır: Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, yeni veya mevcut kitlelere ulaşmak için hedeflemede, teklif vermede ve biçimlerde makine öğrenimi çözümlerini kullanır. Bu yöntem, kampanyanızın zorlanmadan en iyi sonuçları sağlamasına yardımcı olabilir.

 

Optimize hedefleme: Dönüşüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olma olasılığı en yüksek olan potansiyel müşterileri içeren, en iyi performansı gösteren kitle segmentlerini bulun. Optimize hedefleme hakkında daha fazla bilgi
Akıllı teklif: Her bir açık artırmada dönüşümleri veya dönüşüm değerini optimize etmek için makine öğrenimini kullanan teklif yöntemidir. Zamandan tasarruf etmenize ve performansı artırmanıza yardımcı olur. 

 

Google Görüntülü Reklam

Uzmanlık Alanlarımız

Web sitesi tasarımı ve geliştirme alanındaki yeteneklerimizi keşfedin

services

Web Tasarım

Size özel cep telefonlarına uyumlu, Google Ads altyapısının tüm gereksinimlerini karışılayan, Özel tasarım web siteleri hazırlıyoruz.

services

E-ticaret Yazılımları

E-ticaret yazılımımız ile online satış dünyasına hemen adım atabilir, mevcut E-ticaret sisteminizi bize taşıyarak daha iyi hizmet alabilirsiniz.

services

Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol Hepsiburada, n11, Amazon Europe vb pazar yerleri için entegrasyon ile tüm pazaryerlerine tek tıkla ürün yükleyebilirsiniz.

services

Pazar Analizi

Sektörünüz için pazar analizi yaparak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

services

Bulut Hizmetleri

Bilgisayarlar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve kullanıcılar arasında paylaşılan sistemler

services

Uygulama Geliştirme

Projeleriniz için android ve ios tabanlı mobil uygulama hizmeti sağlıyoruz. Mobil uygulama sahibi olarak ulaşmak istediğiniz kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

İhtiyaçlarınızı derinlemesine anlayarak başlıyoruz ve bir planlama şablonu oluşturuyoruz.

img
Emlak
img
Turizm & Otel
img
Eğitim
img
Transfer
img
Etkinlik
img
E-ticaret
img
Oyun
img
Sağlık
img
Finans
img
Restoran
img
Yazılım
img
Market
Bize Ulaşın

Dijital Pazarlama ile ilgili merak ettikleriniz mi var? Bize Ulaşın

İletişim Whatsapp
app

Şirketlerimiz


YZ Soft
YZ Medya
web

Google Reklam hizmetini hemen başlatmak ister misiniz? Uzmanlarımızla konuşun.

Bizimle İletişime Geçin
web

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz? Web Sitesi, Mobil Uygulama veya Dijital Pazarlama?

Bizimle İletişime Geçin

Telefon

0312 566 14 89

WhatsApp

0554 528 19 41

E-Bülten